Arkivi i artikujve:October 22, 2021

Tre dekada që nga fillimi i periudhës post-socialiste në rajonin e Ballkanit Perëndimor, liria e shprehjes dhe aksesi në informacion mbeten çështje më të debatuarat për shkak të ndikimit, intensitetit, pasojave social-ekonomike dhe natyrës së tyre në zhvillim. Rëndësia e aksesit të gjithanshëm të mediave lokale në teknologji mbush një boshllëk mjaft të madh njohurish dhe u ofron qytetarëve, përfshirë këtu edhe vendimmarrësve të
Article Archive
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
       
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
       
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
       
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
       
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
       
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
       
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31