Arkivi i artikujve:April 2022

Së pari, le t’i vendosim bazat dhe të përgjigjemi – sa i madh dhe i rëndësishëm është vërtet YouTube? YouTube është faqja e dytë më e vizituar në botë, përpara Facebook, Wikipedia, Amazon, Instagram dhe shumë të tjerë. Megjithatë, mbase më e rëndësishme është të dini se YouTube është shfletues i dytë më i popullarizuar në botë dhe se një numër gjithnjë e më
Në këto dy vitet e fundit, mbledhja e fondeve (nëpërmjet kanaleve online në përgjithësi) është bërë temë e zakonshme kryesisht mes organizatave jofitimprurëse në Ballkanin Perëndimor. Shpesh perceptohet (gabim) se është zgjidhja e artë për problemet financiare me të cilat përballet një organizatë apo si alternativë financimi për projekte të vogla. Duke pasur parasysh mediat në rajon, mbledhja e fondeve online dhe financimet nga
TV Prizreni, transmetues lokal nga qyteti i Prizrenit, ka rritur numrin e shikuesve dhe ndjekësve, veçanërisht në zonat rurale, duke ofruar formate të reja dhe duke zgjeruar gamën e çështjeve që mbulon. Që me fillimin e zbatimit të projektit, TV Prizreni ka bërë përparim shumë të madh. “Kemi dyfishuar produktet për sa i përket numrit, kemi rritur zonën e mbulimit duke arritur në grupe
Article Archive
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
       
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
       
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
       
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28      
       
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
       
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
       
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
       
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
       
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
       
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
       
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31