Arkivi i artikujve:December 2021

Kërkimet tregojnë se mediat dhe faqet e internetit lokale janë humbësit më të mëdhenj në tregun e reklamave digjitale. Gjithnjë e më shumë po investohet në platforma të mëdha dhe tregu global nuk është gati për ndryshimet tektonike që Google do të prezantojë në 2023. Për të mbrojtur privatësinë e njerëzve në internet, Google do t’i japë fund mbështetjes për cookie-t e palëve të
Koha më e mirë për të mbjellë një pemë ishte 20 vjet më parë. Koha e dytë më e mirë është tani. E njëjta gjë është edhe me stërvitjen në palestër, shkrimin e një blogu apo organizimin e një podkasti. Dikush mund të thotë se nuk mund të bëhet një krahasim i tillë, por ju siguroj se mund të bëhet. Në të gjitha rastet
Në raportimin e tyre të përditshëm, media investigative ÇOHU/Preportr varet jashtëzakonisht shumë nga komunikimi i dyanshëm me qytetarët. Për të marrë të dhënat e nevojshme, ky medium duhet të ketë një kanal të besueshëm e të sigurt komunikimi me lexuesit. Kjo është veçanërisht e rëndësishme për mediat investigative si ÇOHU/Preportr që shkon një hap më tej në këtë drejtim duke zbuluar dhe denoncuar veprimtaritë
Article Archive
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
       
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
       
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28      
       
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
       
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
       
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
       
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
       
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
       
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
       
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31